Звіт за 2012 рік

 

Підсумки проведення у Волинській області

VII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Акція тривала з 16 квітня до 6 травня і була найуспішніше проведена в містах Луцьк, Володимир-Волинський та Ковель. Також, високі досягнення продемонстрували Старовижівський та Луцький райони. Загальна сума зібраних коштів волонтерами становить 354 893, 20 грн. Слід зазначити, що Волинська область цьогоріч серед рекордсменів і посіла третє місце в Україні згідно суми зібраних коштів.

Організаторами VIІ благодійної акції «Серце до серця» на Волині є регіональний штаб Фонду в області, громадські організації «Студентська Рада Волині», «Центр Ефективної Комунікації», «Ми плюс», Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Проведенню акції сприяли Волинська облдержадміністрація та Луцька міська рада.

Акція у цьому році відбулась за підтримки магазину дитячих розвиваючих іграшок «Знайка», торгового центру «ЮВАНТ», готелю «Світязь», готелю «Околиця», волинської «Облспоживчспілки», гіпермаркету «Епіцентр К» в м. Луцьк, магазину «Фокстрот», ресторану «Червоне сонце», центру здоров’я та краси «Аріадна», мережі аптек «Сальве»-«Аспіринка», мережі дитячих магазинів «Тигрес», кафе-бару «Європейський» та магазину «Альфа» в місті Нововолинськ.

Головним спонсором акції «Серце до серця» на Волині виступив обласний благодійний фонд «Миколи Яручика».

Фонд «Серце до серця» виконав поставлене завдання – за зібрані кошти придбано 18 автоматизованих інсулінових помп і вручено дітям, хворим на цукровий діабет.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» і надалі проводитиме щорічні акції по збору коштів для закупівлі медобладнання з метою порятунку життя і здоров’я дітей!