ЗВІТ 2012 РІК

 

Шановні благодійники!

 

Всеукраїнський благодійний фонд „Серце до серця” за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, політичних партій, митців, підприємців та волонтерів з 1 до 15 травня 2011 року проводив VІ щорічну Всеукраїнську благодійну акцію „Серце до серця” допомоги дітям, хворим на діабет.

Акція супроводжувалась участю волонтерів для збору коштів під час масових заходів, благодійним аукціоном творів мистецтва, розміщенням скриньок для внесків у медичних та торгівельних закладах, освітніх установах. Кошти перераховували трудові колективами лікувально-профілактичних і освітніх закладів, облдержадміністрації, райдерж-адміністрацій та міськвиконкомів, обласних установ та організацій тощо.

За результатами проведення благодійної акції в області було зібрано 375 815,44 грн., що стало третім показником серед інших областей в Україні (у 2010 році – 250 тис. грн.). За ці кошти було придбано та передано сучасне медичне обладнання, а саме:

12 інсулінових помп безпосередньо хворим дітям та

1 систему безперервного моніторингу глюкози для обласної дитячої лікарні (м.Мукачево),

що дало змогу лікувати дітей на якісно вищому рівні.

Висловлюємо щиру вдячність за участь КОЖНОГО у VІ щорічній Всеукраїнській благодійній акції „Серце до серця” допомоги дітям хворим на діабет та просимо довести дану інформацію до її учасників.