Головна > Області > Житомирська область > Новини > 28 квітня Фінал Акції "Почуй Світ"

28 квітня Фінал Акції "Почуй Світ"

 

28 квітня 2013 року біля центрального входу у «ГЛОБАЛ UA» відбудеться концерт, присвячений фіналу VIII благодійній акції Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця”.

 

28 квітня 2013 року, з 12:00 до 17:00, біля центрального входу у «ГЛОБАЛ UA»  , що за адресою: м. Житомир, вул.. Київська, 77, відбудеться фінальний концерт, присвячена VIII благодійній акції Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця”. Цьогорічне гасло акції – “Почуй світ”, адже в Україні налічується близько 300 тис. дітей і більше 1 млн дорослих з порушенням слуху (які потребують слухопротезування), в тому числі з глухотою – біля 11 тис. дітей та 100 тис. дорослих.

 

У концерті візьмуть участь: Гуренко Вероніка, Соколовська Дарина, Масна Ірина, Олійник Дарина, Колядюк Євгеній, Соболенко Катерина, Квятковська Діана, Вокальний ансамбль «Сузір’я», Гончаренко Надія, танцювальний гурт «Люди без Имен».   

 

Слух – одне з найбільш вагомих надбань розвитку фізіології людини. Зниження слухової функції, не кажучи про її втрату, значно погіршує якість життя, порушуючи становище людини в суспільстві, обмежує її у виборі фаху, а нерідко призводить до виключення із соціуму. Саме тому у 2013 році Всеукраїнський благодійний фонд“Серце до Серця” збиратиме гроші для діток з вадами слуху.

 

 

З питань акредитації, медіа та за додатковою інформацією звертайтеся до Катерини Овчиннікової за телефоном (093)995 67 21 або на електронну пошту ekaterena@list.ru