Як стати волонтером

з/п

Район, місто, установа

Прізвище Ім’я  по Батькові

відповідальної особи

Контактний

телефон

Місце роботи

 

Індитифікатор

1

 

Андрушівська ЦРЛ

Білоокий Валентин Григорович

Ільницький Леонід Володимирович

067-389-63-33

 

067-412-29-31

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з медчастини

008

 

009

2

 

Баранівська ЦРЛ

Осіпчук Віктор Васильович

Іванова Лідія

Миколаївна

067-404-76-86

 

098-233-55-85

Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

Лікар-санолог

010*

 

011*

3

 

Бердичівська ЦРЛ

Побережець Анань Серафимович

Цюзь Наталія

 Леонідівна

067-794-39-08

 

097-908-70-31

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з медичної частини

012

 

013

4

 

Брусилівська ЦРЛ

Кононова Галина Петрівна

Павловський Денис Сергійович

096-525-27-62

 

066-368-06-39

Головна медична сестра

 

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

014*

 

015*

5

Вол.-Волинська ЦРЛ

Михайленко Олена Володимирівна

Пенделяк Світлана Георгіївна

097-481-62-63

 

067-528-64-69

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з медичної частини

016*

 

017*

6

 

Ємільчинська ЦРЛ

Соколова Тетяна Анатоліївна

Дорош Світлана Григорівна

097-841-09-72

 

096-896-22-11

 

Заступник головного лікаря з МОН

в.о. головної медичної сестри

018

 

019

7

 

Житомирська ЦРЛ

Бурлаченко Євгенія Дмитрівна

Шуляк Валерій

Іванович

067-395-49-26

 

067-922-23-02

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з медичної частини

020

 

021

8

 

 

Коростенська ЦРЛ

Васьківська Ольга Сергіївна

Волківська Лілія Анатоліївна

097-836-04-94

 

097-306-58-67

Медична сестра лор-кабінету

 

Інструктор санітарно-освітньої роботи

022

 

023

9

 

Коростишівська ЦРЛ

Савченко Валентина Миколаївна

Оладько Алла

 Петрівна

067-131-13-87

 

050-919-76-50

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з медичної частини

024

 

025

10

 

Лугинська ЦРЛ

Зрозжовець М.О.

 

Слинчук О.І.

097-222-79-17

 

097-414-04-62

Медична сестра кабінету функціональної діагностики

Медична сестра лор-кабінету

026

 

027

11

 

 

Любарська ЦРЛ

Вінічук Володимир

Ростиславович

Дехтярук Алла Миколаївна

 

097-349-33-98

 

067-259-63-11

Заступник головного лікаря з МОН

Фельдшер ІАВ

028*

 

029*

 

12

 

Малинське міськрай ТМО

Струтинська Лариса Вікторівна

Андрійцев Олександр Миколайович

067-412-54-10

 

067-244-69-73

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

Заступник головного лікаря з МОН

030

 

031

13

 

 

Народицька ЦРЛ

Климчук Наталя

Петрівна

Рощенко Людмила Степанівна

098-417-81-08

 

067-730-15-31

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

032

 

033

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нов.-Волинське міськрай ТМО

Шалько

 Ростислав Назарович

Крюкова Тетяна

Петрівна

Опанасюк Олексій Іванович

Коржук Тетяна   Валентинівна

Свинцицька Ядвіга   Йосипівна

Кузьменко Вікторія  Богданівна

Троцька Марта

Петрівна

Голуб Петро 

 Валентинович

Поліщук Олександр  Володимирович

Папенчук Валерій

 Іванович

Приходько Олег Миколайович

Салюк Руслана   Зіновіївна

Руденко Тетяна  Володимирівна

Прищепа Світлана Михайлівна

Голуб Світлана Валентинівна 

 

Зінчук Наталія  

Петрівна

Янчук Олександр Андрійович

Мозолевський Володимир Вікторович

Германенко Валентина Олександрівна

Ковальчук Ніна Миколаївна

Кравчук Валентина Василівна

Ольшевська Галина Петрівна

050-446-00-92

067-140-95-54

 

098-917-62-09

 

066-718-96-87

 

098-946-38-50

 

 

 

096-450-94-71

 

096-737-93-44

 

067-378-51-73

 

067-390-83-46

 

067-306-35-47

 

098-669-38-80

 

096-103-29-21

 

096-221-09-43

 

097-612-98-40

 

093-530-67-94

 

 

067-697-32-85

 

097-648-28-36

 

093-791-41-30

 

063-140-13-91

 

096-189-23-32

 

096-283-92-05

 

063-689-18-94

Завідуючий

Городницькою СЛ

Завідувачка

Яруньської ДЛ

Завідувачка

Пищівської АЗПСМ

Завідувачка

Чижівської АЗПСМ

Завідувачка

Киковської АЗПСМ

Завідувачка

Тупалецької АЗПСМ

Завідувачка

Орепівської АЗПСМ

Завідувач

Слободороманівської АЗПСМ

Завідувач

Броницькогутянської АЗПСМ

Завідувач

Лебедівської АЗПСМ

Завідувач

Таращанської АЗПСМ

Завідувачка

Романівської АЗПСМ

Завідувачка

Романівської АЗПСМ

Завідувачка

Пилиповицької АЗПСМ

Завідувачка

Середньодеражнянської АЗПСМ

Завідувачка

Великомолодьківської СЛА

Завідувач

Жолобненської АЗПСМ

Завідувач

Наталівської АЗПСМ

Завідувачка

Токарівської АЗПСМ

Дитяча медсестра

Несолонської АЗПСМ

Доросла медсестра

Велико-Горбашівської АЗПСМ

Медсестра загальної практики

Суслівської АЗПСМ

034

 

 

035

 

036

 

037

 

038

 

039

 

040

 

041

 

042

 

043

 

044

 

045

 

046

 

047

 

048

 

 

049

 

050

 

051

 

051

 

052

 

053

 

054

15

 

Овруцька ЦРЛ

 Машевський Олег Вікторович

Кривонос Л.А.

097-420-84-79

Заступник головного лікаря по дитинству

дитячий лікар – отоларинолог

055

 

056

16

 

Олевська ЦРЛ

Шавула Тарас

 Петрович

Торгонська Наталія Миколаївна

097-132-37-32

 

097-679-97-01

Заступник головного лікаря з МОН

інструктор санітарно – освітньої роботи

057

 

058

17

 

Попільнянська ЦРЛ

Венгер Світлана

 Іванівна

Кулішин Віктор Борисович

097-174-78-55

 

097-249-19-96

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

059

 

078

18

 

Радомишльська ЦРЛ

Канюк Ірина

Миколаївна

 

Богачук Микола

Іванович

096-364-39-83

 

 

097-501-47-87

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

061

 

 

062

 

19

 

Романівська ЦРЛ

Хмільовска Валентина Павлівна

Маркович Василь Вікторович

067-849-52-06

 

067-526-87-87

 

Заступник головного лікаря з МОН

фельдшер кабінету інфекційних захворювань

 

063

 

064

20

 

 

Ружинська ЦРЛ

Боденчук Олександр Анатолійович

Пеньок Олег Миколайович

067-412-40-84

 

067-412-40-86

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з медичної частини

065

 

066

21

 

Червоноармійська ЦРЛ

Дмітрієв Володимир Тимофійович

Фузицький Анатолій Миколайович

067-411-09-97

 

095-499-75-82

Заступник головного лікаря з МОН

Заступник головного лікаря з медичної частини

067

 

068

 

22

 

 

Черняхівське ТМО

Баранчук Тамара Мілєнтіївна

 

Груля Михайло Миронович

067-710-32-97

 

 

096-756-83-37

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

 

069

 

070

23

 

Чуднівська ЦРЛ

Савицький Володимир Анатолійович

Мартинюк Валентина Володимирівна

050-943-96-75

 

097-489-63-75

Заступник головного лікаря з МОН

мс дит. гінекологічного кабінету

071

 

072

24

 

 

м. Бердичів ЦМЛ

Кузьмова Наталія Павлівна

 

Коберник Тетяна Степанівна

097-908-70-32

 

 

067-109-45-91

Заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи

інструктор со роботи

074

 

 

075

25

 

м.Коростень ЦМЛ

Невмержицький Микола Омелянович

Щербина Галина

Іванівна

066-357-15-55

 

098-955-16-39

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

інструктор со роботи в поліклініці

076

 

077

26

ЦМЛ №1

м. Житомира

Охмак Ольга Сергіївна

Сидоренко

097-991-46-70

інструктор со роботи

060*, 079, 080

27

ЦМЛ №2

м. Житомира

Олексюк Ольга

Євгенівна

096-685-28-78

фельдшер со роботи

081, 082, 083

28

 

ДЦМЛ

м. Житомира

Іавницька Людмила Миколаївна

067-683-95-68

сестра медична по підсиленню проф. роботи серед здорових дітей

084, 085, 086

29

Стоматполіклініка №1

Аніщукова Людмила Анатоліївна

093-339-57-02

лікар-фізіотерапевт

087

30

Стоматполіклініка №2

Ігнатюк Наталя

 Іванівна

067-950-31-14

лікар-стоматолог

088

31

Міська дитяча стоматологічна поліклініка

Микитчук Ольга

 Павлівна

067-388-87-45

завідуюча профілактичним відділенням

 

089

32

Обласний перинатальний центр

Волкова Тетяна

Євгенівна

096-908-73-93

старша акушерка від. перинатальної діагностики, планування сімї

090

33

ОЦПБ зіСНІДом

Сенкевич Вікторія Генріхівна

 

067-767-67-03

Старший фахівець «кабінету Довіри»

091*

34

Обласний медичний консультативний діагностичний центр

Покатілова Наталя Миколаївна

067-961-63-40

Інструктор со роботи

092

35

Обл. нарко-диспансер

Толочко Михайло Іванович

067-745-36-47

мс з наркології оргметод. відділу

073*

36

Обл.психлікарня № 1

Милашевська Євгенія Миколаївна

067-777-55-74

Головна медсестра лікарні

093*

37

Обл.психлікарня № 2

Васянович Тетяна Василівна

096-633-99-42

Головна медсестра лікарні

094

38

Обл. шкірно-венрологічний диспансер

Матвійчук Ірина Миколаївна

063-646-47-30

Дерматовенеролог

095

39

Обл. проти туб. диспансер

Каменчук Анжеліка Анатоліївна

097-528-45-95

Завідувач педагогічною частиною

096

40

Обл. онко-деспансер

Гром Лариса Володимирівна

066-183-36-30

старша медична сестра координатор

097

41

Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації

Шпонарська Людмила Анатоліївна

067-347-47-57

Лікар фізіотерапевт

 

098

42

 

Обл.медстомат. об’єднання

Петришин Сергій Олегович

097-766-81-17

лікар-стоматолог

 

099

43

Обласна клінічна лікарня

Басалик Ірина

Степанівна

067-459-46-45

лікар-ендокринолог

0100

44

Обл. дитяча клінічна лікарня

Матвієнко Наталія Володимирівна

097-602-46-61

лікар - сурдолог, обласний позаштатний дитячий сурдолог

0101, 0102

45

ОДПТС «Лісовий берег»

Валута Ігор

Миколайович

068-214-71-27

лікар УЗД

0103

46

Обласний госпіталь для ветеранів війни

Пузиренко Сергій Васильович

 

097-528-69-02

 

завідуючий інформаційним центром

 

0103

47

Обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини

Некрашевич Ольга Василівна

067-958-05-29

сестра медична прийому

 

0105

48

Обласний спеціалізований будинок дитини

Іщук Т. Й

48-31-20

медична сестра-координатор

 

0106

49

Бердичівський медичний коледж

Яремчук Антон

Іванович

096-459-78-51

Заступник директора з навчальної роботи

0107, 0108

50

Житомирський інститут медсестринства

Копетчук Валентин Анатолійович

097-255-91-53

Проектор директора з навчальної роботи

0109, 0110

51

Нов.-Волинський медичний коледж

Колесник Людмила Анатоліївна

096-371-52-12

Заступник директора з навчальної роботи

0111, 0112

52

Житомирський фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича

Бойчук Ірина

Дмитрівна

067-782-20-72

Заступник директора з навчальної роботи

0113, 0114

 

Прізвище:
Ім`я:
Область:
Район:
Місто (село):
Iндекс:
Вулиця:
Номер будинку:
Номер квартири:
Email:
Телефон:
Місце навчання(роботи):
Факультет:
Група:
Фото: