Головна > Преса про нас > На Закарпатті стартувала акція ВБФ «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини»

На Закарпатті стартувала акція ВБФ «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини»

У всіх регіонах України з 1 до 30 квітня 2015 року проходитиме Х Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини», головною метою якої є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

Про результати минулорічної акції і плани щодо цьогорічної в прес-центрі Закарпатської ОДА сьогодні розповіли Яна Сидор - обласний представник фонду та координатор акції на Закарпатті, Єлизавета Біров - заступник начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА, Денис Ман - начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, Юрій Бедей - голова Студради Закарпатської області.

Як йшлося на прес-конференції, акція відбуватиметься десятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дев’ять років діяльність фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 23 264 788,98 грн. Минулого року спільними зусиллями у всій Україні волонтерами зібрано2 746 228,35 грн., за рахунок яких закуплено для передачі дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування зору.

Торік Закарпатська область увійшла у трійку лідерів за результатом збору коштів у період проведення акції «Я хочу бачити життя». За допомогою волонтерів нам вдалося зібрати –235 094,21 грн. На зібрані в області кошти  закуплено і передано дитячій лікарні офтальмологічне обладнання:

- Систему лазерну ЛІМТ – 1шт.

- Мікроскоп операційний офтальмологічний YZ20P5 «Біомед» портативний – 1шт.

Цьогорічний старт акції відбудеться у вигляді велопробігу 4 квітня, у суботу. Початок «Сердешного велопробігу» о 15:00. Збір біля Лінгвістичної гімназії в Ужгороді (набережна Незалежності).

Фінал акції заплановано на 26 квітня на площі Театральній, де пройде концерт та флешмоб на підтримку хворих дітей. Крім того, на тих вихідних триватиме масовий збір коштів у всіх містах Закарпаття. На зібрані кошти ВБФ «Серце до серця» планує закупити реанімаційне обладнання в Закарпатську обласну дитячу лікарню.

Аби зібрати якомога більше коштів та зробити акцію масовою, до організації долучилось управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, котре стало посередником між волонтерами в районах та обласними координаторами, а також допомогло налагодити збір коштів у шкільних навчальних закладах.

Організаційною та волонтерською роботою зазвичай займаються закарпатські студенти. Тут співпрацю забезпечує Студентська рада Закарпатської області.

Джерело: Закарпаття онлайн