Головна > Преса про нас > У Свіржі відбудеться «Woodstock Ukraine»

У Свіржі відбудеться «Woodstock Ukraine»

8-12 липня у селищі Свірж відбудеться щорічний фестиваль «Woodstock Ukraine». Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила голова правління ВБФ «Серце до серця» Євгенія Баранська, інформує кореспондент «Вголосу».

«Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» переносить європейські волонтерські цінності на грунт України. З метою віддячити своїм волонтерам за сумлінну співпрацю з фондом (популяризація волонтерського руху, збір коштів для закупівлі медичного обладнання для дитячих лікарень) фонд започатковує традицію проведення українського благодійного «Woodstock’y», – розповіла Баранська.

Цьогоріч фестиваль відбувається втретє. Локацією організатори обрали Львівську область, селище Свірж.

«Місце насправді фантастичне, воно ідеально підходить для проведення фестивалю», – додала голова правління ВБФ «Серце до серця».

В межах фестивалю відбудеться низка майстер-класів: із йоги, здорового харчування, рукоділля, капоейри, театральні перфоменси, виставки, воркшопи, спортивні змагання.

Концертна програма охоплюватиме три тематичні блоки.

Перший день фестивалю буде присвячений польській музиці. Організатори відзначають, що це буде своєрідний вияв вдячності Польщі за підтримку України  у важкі часи, які ми переживаємо.

Другий день представлятиме європейську музику загалом. На фестивалі виступлять музиканти із  низки країн Європи.

В межах третього дня виступлять українські гурти: «Ot Vinta», «Кораллі», «Тінь Сонця», «Atmasfera»,  «Green Silens» та інші.

«Вхід на фестиваль буде безкоштовним. Проте необхідна попередня електронна реєстрація на сайті: www.woodstock.in.ua», – підсумувала Баранська.

Джерело: Вголос