Головна > Преса про нас > На Львівщині відлунав четвертий фестиваль «Woodstock Ukraine»

На Львівщині відлунав четвертий фестиваль «Woodstock Ukraine»

 

У Свіржі цими вихідними відлунав фестиваль «Woodstock Ukraine». Музичне свято в Україні відбулося четвертий рік поспіль. Перші два роки фестиваль відбувався на Вінничині та Одещині. Та вже другий рік поспіль їх збирає замок у Свіржі, що на Львівщині. Woodstock щороку, кажуть, розростається втричі. 

Пострибати під хмельницький гурт «Безодня», білоруські «Akute» та «Дай дарогу», польську «RAGGAFAYA» чи наш «От Вінта» приїхали гості з Мексики, Німеччини, Італії, Іспанії та навіть, жартують, з Місяця.    

«Ми фестивальщики зі стажем. Обожнюєм фестивалі – це круто! Радимо всім їхати на Woodstock – це класно», – розповіли гості із Сокаля Олена та Володимир.

Український фестиваль рівняється на польський «Woodstock», якому вже понад двадцять років. В нас, як  і в них, вшановують волонтерів.  

«Послання фестивалю – це мир, дружба, музика. Ми намагаємося розбавити наші сірі будні. І в подяку волонтерам, волонтерам «Серце до серця», в подяку всім людям, які роблять добро на цьому світі, в нашій країні, зробити для них безкоштовний відпочинок, щоб вони могли безкоштовно відірватися на фестивалі», – додала керівник піар-відділу фестивалю «Woodstock Ukraine» Марина Ятленко.

Адже торік та позаторік волонтери допомогли дітям з вадами слуху та зору, закупивши слухові апарати. Цьогоріч – реанімаційне обладнання.  

«Минулого року зібрали 2 млн 700 гривень, цього року 2 млн 300 грн – це по всій Україні. І по розподілу кожна область, на яку суму зібрала коштів, на ту ми закуповуємо і ставимо обладнання. В безплатне користування у лікарню», – розповіла голова правління «Серце до серця», організатор фестивалю «Woodstock» Євгенія Баранська.

Поляки пригадують перший свій «Woodstock» : 1995 рік, поблизу Гданська, вісім тисяч  фестивальників. 

«Люди дуже відкриті, дуже веселі, та дуже шалені. Повні енергії.  В Україні ще трішки спокійніше», – зазначив гість фестивалю (Польща) Міхал Сікора.

У них, кажуть, гуляти приїжджають за два тижні наперед фестивалем.

«Може не мільйон, а тисяч 700-800 на польському «Woodstock» буває. А тут є , може, 10-15 тисяч. Тут краще, бо родинна атмосфера.  А я вам підтверджу таке: я тут перший раз на українському «Woodstock». Я - поляк. Серцем відчуваю себе поляком. Але на українському «Woodstock» відчуваю себе суперсько, як ніколи на жодному фестивалі за кордоном», – розповіли гості фестивалю (Польща) Войтек Вуйцік і Адам Маршалек.

На «Woodstock Ukraine» теж бавилися до глибокої ночі.

Джерело: Zaxid.net