Головна > Преса про нас > На Львівщині розпочали збирати кошти на обладнання для дитячих лікарень

На Львівщині розпочали збирати кошти на обладнання для дитячих лікарень

Протягом квітня волонтери Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” збиратимуть на Львівщині кошти на реанімаційне обладнання для лікарень, що надаватимуть невідкладну допомогу дітям.

Про це у вівторок, 31 березня, під час прес-конференції з нагоди початку Х благодійної акції “Врятуй життя дитини” розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець.

За словами регіонального представника ВБФ “Серце до серця” Яни Пекун, з 1 квітня по всій області можна буде побачити волонтерів із паперовими скриньками, які збиратимуть пожертви. Акція триватиме до 30 квітня.

“Ми даруватимемо кожному благодійнику наклейку у формі серця, як нагороду за небайдужість. Наші волонтери будуть комунікабельні, тож зможуть за потреби роз’яснити, що і для кого збирають”, – повідомила Яна Пекун.

У прес-конференції також брали участь представники департаменту соціального захисту населення ЛОДА, Студентської ради Львова та представники Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

Реквізити для перерахування благодійних внесків

Одержувач: Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до Серця”, р/р 2600501306399 в ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Призначення платежу: “Благодійний внесок для Львівської області”.

Джерело: Кам`янка-Бузька районна державна адміністрація