Головна > Преса про нас > На Львівщині збирають кошти на обладнання для дитячих лікарень

На Львівщині збирають кошти на обладнання для дитячих лікарень

Протягом квітня волонтери Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” збиратимуть на Львівщині кошти на реанімаційне обладнання для лікарень, що надаватимуть невідкладну допомогу дітям. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Про це у вівторок, 31 березня, під час прес-конференції з нагоди початку Х благодійної акції “Врятуй життя дитини” розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець.

 

За словами регіонального представника ВБФ “Серце до серця” Яни Пекун, з 1 квітня по всій області можна буде побачити волонтерів із паперовими скриньками, які збиратимуть пожертви. Акція триватиме до 30 квітня.

 

“Ми даруватимемо кожному благодійнику наклейку у формі серця, як нагороду за небайдужість. Наші волонтери будуть комунікабельні, тож зможуть за потреби роз’яснити, що і для кого збирають”, – повідомила вона.

 

У прес-конференції також брали участь представники департаменту соціального захисту населення, Студентської ради Львова та представники Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

 

Реквізити для перерахування благодійних внесків

Одержувач: Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до Серця”, р/р 2600501306399 в ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Призначення платежу: “Благодійний внесок для Львівської області”.

 

Джерело: ТРК "Львів"