Головна > Преса про нас > На Вінниччині волонтери благодійної акції «Серце до серця» зібрали понад 700 тис. гривень

На Вінниччині волонтери благодійної акції «Серце до серця» зібрали понад 700 тис. гривень

Четвертий рік поспіль Вінницька область займає першу сходинку серед регіонів України за кількістю зібраних коштів у рамках благодійної акції «Серце до серця». Минулого року зібрана волонтерами сума становила 724 тисячі 255 гривень 42 копійки. 

- Це майже на 90 тисяч гривень більше, ніж у попередньому році. Найбільше зібрано грошей у Гайсинському, Крижопільському та місті Могилів-Подільський. Сума коштів, зібраних в області, становить шосту частину від загальної суми коштів, зібраних в Україні. Як результат - пологовим відділенням Вінниччини передадуть 3 апарати для ранньої діагностики вад слуху, а 125 маленьких вінничан отримають слухові апарати - розповіла Любов Спірідонова.

У свою чергу головний лікар Вінницької обласної клінічної лікарні Тетяна Антонець зауважила, що переоцінити допомогу Всеукраїнської акції – не можливо. Адже на Вінниччині мешкає 331 дитина з інвалідністю по втраті слуху, 168 з них потребують слухопротезування, 40 пацієнтів – терміново.

- Загалом у 2013 році в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в Україні було зібрано понад 4 мільйони гривень, - зазначив голова наглядової ради ВБФ «Серце до серця» Єжи Конік. Всього ж, за 8-річний період проведення акції волонтерами було зібрано більше двадцяти з половиною мільйонів гривень.

 

Джерело: NEWS.VN.UA

Автор: Малюта Вероніка