Як стати волонтером

Як стати волонтером XIакції "Серце до серця"

"Волонтер" акції "Серце до серця" -  це доброволець, який у дні фіналу акції (9 квітня 2017 року) виходить на вулиці свого міста зі спеціальними скринькою та бейджиком і звертається до перехожих з пропозицією зробити благодійний внесок у скриньку. Кожному, хто зробив благодійний внесок, волонтер дарує сердечко - наліпку.

Щоб стати волонтером, потрібно звернутись до обласного представника - контакти обласних представників та заповнити анкету на сайті!!!

Обласний представник забезпечує волонтера анкетою, бейджиком, скринькою та сердечками і координує його подальші дії.

Анкета "Волонтера" акції "Серце до серця" Бейджик - ідентифікатор Скринька для збору коштів Сердечко-наліпка

 

 

Якщо у Вас є все для того, щоб бути волонтером акції, беріть свій ідентифікатор-бейджик та беріть участь в акції свого міста, фінал якої відбудеться  09.04.2017 року. 

Подбайте про Вашу безпеку! Волонтер не має ходити один, волонтери мають збирати кошти принаймні вдвох. Пам'ятайте, якщо Ви у віці до 16 років, вам потрібен дозвіл батьків (на анкеті).

Не забувайте посміхатися і бути відкритим для людей, які спостерігають за Вами в цей день.

Майте на увазі, що Ваші дії є добровільними - ніхто не зобов'язаний вкладати гроші до вашої скриньки примусово, і Ви не можете вимагати цього!!!

Акція триває весь день,  після збору коштів, волонтери приносять скиньки у банк (згідно координації обласного представника). Там при спеціальній комісії перевіряється цілісність скриньки та пломб, і тільки у присутності волонтера вона відкривається та рахуються кошти

Памятайте, що всі кошти, зібрані у Вашій області будуть витрачені на закупівлю мединого обладнання для дитячих лікарень Вашої області.

Не зволікайте, реєструйся вже зараз!!!

Прізвище:
Ім`я:
Область:
Район:
Місто (село):
Iндекс:
Вулиця:
Номер будинку:
Номер квартири:
Email:
Телефон:
Місце навчання(роботи):
Факультет:
Група:
Фото: