Головна > Звіти > Звіт 2013 > Підсумки акції 2013

Підсумки акції 2013

     З великою радістю повідомляємо кінцеві результати VIII Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця", яка пройшла цьогоріч у всіх областях України в один день - 28 квітня, під гаслом "Почуй світ!"!

    Дякуємо усім тим, хто доклав великих зусиль в організацію, сприяння проведенню, участь цьогорічної акції та не був байдужим до наших волонтерів у день фіналу акції, яка була присвячена збору коштів на слухові апарти та медичне обладнання для дітей з вадами слуху.

               4 347 176,89 грн!!!

                                                   

       Дякуємо усім обласним та регіональним преставникам, їхнім помічникам,організаційним комітетам, які не пошкодували свого часу, енергії та сили і з відданим серцем працювали над якісною організацією акції у своєму місті та області!

     Щиро дякуємо кожному волонтеру, який натхненно і із запалом у серці збирав, у день фіналу акції, на вулицях кошти серед перхожих! Без вас не відбулася б акція!

    Сума зібраних коштів з кожним роком зростає - це свідчить про те, що ми можемо творити власне майбутнє, ми самі можемо його зробити кращим. Кожного року, ми переконуємося проводячи акцію, що у нашій державі є чуйні, відкриті до допомоги серця і ми в змозі допомогти власним дітям - адже ми небайдужі до їх проблем, які не завжди бачить суспільство. Наймолодші діти, яким ми щорічно допомагаємо віком від 1 до 5 років, можливо ще не розуміють, але своїм маленьким серцем усвідомлюють добро, яке для них по часточці в одинь день збирає вся Україна!

 

    Цього року на всі зібрані кошти, будуть закуплені слухові апарати та медичне обладнання для дітей з вадами слуху у кожну область України!  

 

Висловлюємо вдячність усім благодійникам, 

які долучилися до акції та зробили свій внесок!