13 дітей Волинської області отримали слухові апарати

20 грудня 2018 року  у  Луцькому виші відбулася прес – конференція, щодо завершення XIII всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”

У Східноєвропейському Національному Університеті відбулася прес  – конференція присвячена XIII всеукраїнській благодійній акції “Серце до серця”- “Почуй світ”.

Метою цієї акції було зібрання коштів для діток з вадами слуху. На виручені кошти, а саме 3 875 369,23 гривень, у дитячі обласні лікарні країни  було закуплено медичне обладнання для діагностики слуху у дітей та слухові апарати. Зокрема у Волинській області було подарувано 13 слухових апаратів та талон на безкоштовну аудіометрію, налаштування слухового апарату та заняття з сурдопедагогом.

Таке обладнання є дуже необхідним та важливим, адже не всі мають можливість придбати таку річ, зазначив Валер’ян Набухотний.

Акція проходила по всій території України. До збору коштів долучились райони, школи та близько тисячі волонтерів – розповіла Оксана Терещук – головний волонтер акції, у Волинській області.

В рамках акції організатори влаштовували  різноманітні святкові заходи – ярмарки, спортивні змагання та концерти.

Особливу роль мають не лише збір коштів, але й пропаганда волонтерського руху та здорового способу життя серед дітей та молоді.