46 ДІТЕЙ ВІННИЧЧИНИ ОТРИМАЛИ ДОРОГОВАРТІСНІ СЛУХОВІ АПАРАТИ

У м. Вінниця відбулася офіційна передача медичного обладнання, закупленого за результатами  XIIІ обласного етапу  Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» допомоги дітям із вадами слуху.

За результатами акції у Вінницькій області було зібрано 417 337,81 грн, що стало другим результатом серед областей України.

На зібрані кошти  Фондом було закуплено та передано  для дітей з вадами слуху Вінницької області слухові апарати у кількості 46 штук:

  • слухові апарати Shine R 2 HPm потужні 4 смуги – 19 шт, вартістю 4 910,00 кожен;
  • слухові апарати Max E SP надпотужні 6 смуги/6 каналів – 27 шт, вартістю 12 000 грн кожний.

Таке обладнання є дуже важливим та необхідним, адже дозволяє дітям з вадами слуху чути. Закуплені слухові апарати досить дороговартісні, не кожна родина може собі таке дозволити, – зазначив лікар-сурдолог відділення черепно-лицьової хірургії Вінницької обласної дитячої лікарні Троян Вадим Петрович.

У Вінницькій області черга пацієнтів на отримання слухових апаратів складає приблизно 250 дітей, – зазначила Людмила Грабович, директор департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА, – востаннє, за державною програмою, ми отримували слухові апарати у 2016 році, тому дану проблему вирішено лише частково.

Благодійний фонд «Серце до серця» уже допомагав сурдологічному кабінету та закупив апаратуру, яка допомагає виявити вади слуху в дуже ранньому віці.

На конференцію також завітала мама шестирічного хлопчика, якому уже встановили 6-ти канальний слуховий апарат Max E SP.

Я ніколи не забуду, ту хвилину, як мій син сказав мені: «Мамо! Я чую, як я дихаю!», – крізь сльози розповідає Валерія Козоріз, із Тростянецького району.

Акція проходила по всій території області. До збору коштів долучилось 27 районів, 871 школа, 1500 волонтерів, – розповів Євген Козлов, обласний представник акції «Серце до серця».

В рамках акції організатори влаштовували різноманітні святкові заходи: ярмарки, спортивні змагання, виставки та концерти.

Особливу роль та значення у проведенні акції мають не лише збір коштів, але й пропаганда волонтерського руху та здорового способу життя серед дітей та молоді.

Саме завдяки спільним зусиллям представників Вінницької обласної державної адміністрації, Міської Ради м. Вінниця, активістам шкільного та студентського самоврядування, сотням волонтерів та їх родинам і просто звичайним людям, що робили благодійні внески у  Вінницькій області вдалося досягти такого результату.

Із початком активної діяльності ВБФ «Серце до серця», організатори взяли за мету рятувати життя і здоров’я дітей України. Вже 14-й рік поспіль ми об’єднуємо Україну навколо ідеї благодійності, даруємо надію дітям, віру дорослим, гуртуємо молодь навколо благородних ідей та вічних цінностей. Тисячі людей по всій країні допомагають та підтримують фонд «Серце до серця» у добрих прагненнях.

Довіра до нашої благодійної організації надалася шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю і публічного звітування.

За 13 років існування Фонду було зібрано 35 798 830,65грн, зокрема  у Вінницькій області було зібрано 4 371 675, 59 грн.

З року в рік, незважаючи на жодні обставини щирі серця вінничан та мешканців області об’єднуються під гаслами Фонду «Серце до серця».