АКЦІЮ “СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ” ВИЗНАНО НАЙКРАЩОЮ БЛАГОДІЙНОЮ АКЦІЄЮ УКРАЇНИ

16 квітня 2019 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу “Благодійна Україна – 2018”.

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» здобула перемогу у номінації Благодійна акція року !

Ми надзвичайно щасливі!

Адже це визнання праці кожного обласного представника, кожного організатора, кожного волонтера, кожного, хто хоч раз зробив благодійний внесок!

Висловлюємо щирі слова вдячності нашій великій всеукраїнській родині!

Висловлюємо подяку і організаторам Національного конкурсу «Благодійна Україна». Це щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року.

Серед учасників конкурсу «Благодійної України-2018» – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об`єднання громадян, засоби масової інформації, тощо з усіх куточків України та світу.

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018» надійшло 964 заявки у 23 номінації.

Національна експертна комісія, Оргкомітет та Наглядова рада Національного конкурсу «Благодійна Україна визначили найкращих благодійників, волонтерів, благодійні організації та практики 2018 року.

Тішимося, що благодійництво, меценатство та волонтерство в Україні з кожним роком набувають все більшої популярності.

І до слова, зробити благодійний внесок можна просто зараз https://sercedoserca.com.ua/easypay/

Зареєструватись волонтером https://sercedoserca.com.ua/pryyednatys-do-nas/

Зконтактувати з вашим обласним представником https://sercedoserca.com.ua/oblasni-predstavnyky/