Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня отримала шприцеві інфузійні насоси від благодійного фонду “Серце до Серця”

Активісти  благодійного фонду “Серце до Серця” передали в Чернівецьку обласну дитячу клінічну лікарню від імені фонду медичне обладнання – шприцеві інфузійні насоси, які забезпечують надточне дозування лікарських препаратів новонародженим. Їх виробляє київський підрозділ німецького підприємства BBraun. Зокрема, по два прилади отримали відділення інтенсивної терапії новонароджених та інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії.   Серед іншого обладнання лікарня також отримала 873 шт. – шприц Перфузор 50 мл з голкою для забору медикаментів. На кожному апараті – наліпки благодійного фонду “Серце до Серця” ВБФ. Чернівці та відповідно оформлений акт “прийому-передачі” медичного обладнання.

– Щиро радію, що наша маленька справа з порятунку маленьких буковинців виконана, –прокоментував сьогоднішню подію ініціатор акції, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ, регіональний координатор акції в Чернівецькій області Віталій Смандич. –  А все так важко починалося. Оргкомітет ночами не спав,  аби відбулась ця гарна подія, щоб  акцію провести  справедливо і в умовах прозорості. Щиро дякую усім небайдужим.  

Збір коштів на придбання медичного обладнання благодійний фонд «Серце до Серця» проводив впродовж квітня минулого року. Волонтери збирали внески на площах і ринках міста, а також розмістили спеціальні скриньки в школах, вузах і організаціях. У ході цієї акції буковинці пожертвували 112,5 тисяч гривень, і з цим показником посіли 9 місце в Україні. Наступний збір коштів благодійники проведуть з 4 до 24 квітня.

За інформацією сайту “BukNews”