Ми підвели підсумки! Це РЕКОРД!

За результатами 14ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» зібрано 5 494 449, 24 гривень!

Це рекордна сума за всі роки проведення акції, що перевершила минулорічний результат більше ніж на півтора мільйона гривень!

Цьогорічний збір проходив під гаслом «Дитяче серденько, живи!» з метою закупівлі  діагностичного обладнання для дітей з вадами серця.

Вроджена вада серця у новонароджених є другою за поширеністю хворобою серцево-судинної системи. З кожним роком кількість дітей із вродженими вадами серця зростає. Щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. З самої першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду. 100% зібраних коштів підуть на закупівлю нового медичного обладнання в усі обласні дитячі лікарні.

Акція проходила з 1 по 30 квітня 2019 року. За цей час, завдяки діяльності представників фонду у кожній області відбулись яскраві, концерти, масові флеш-моби, ярмарки, креативні заходи, вело-,авто-,мото- пробіги та феєричні фінали які збирали разом тисячі молодих Українців та волонтерів.

До трійки лідерів увійшли найактивніші області та міста, а перший результат трішки не дотягнув до мільйона гривень! Найбільшу суму зібрало місто Кременчук 807 430, 00 грн, Вінницька область 600 063, 50 грн та Закарпатська 509 038, 46 грн.

Благодійні акції фонду «Серце до Серця» це найдовші та наймасштабніші акції країни, які за роки свого існування вже встигли оснащити сучасним медичним обладнанням дитячі лікарні більше ніж на 36 мільйонів гривень.

Висловлюємо щиру подяку кожному, хто підтримав акцію. Особлива подяка нашим обласним представникам, партнерам, волонтерам. Дякуємо представникам обласних державних адміністрацій, мерій, районних та селищних рад – ваша підтримка безцінна. Дякуємо директорам вищих та середніх навчальних закладів, вчителям та учням – саме завдяки вам, ми можемо показати дітям, що благодійність та добрі справи – це легко та весело. Дякуємо кожному, хто зробив благодійний внесок – всі разом ми можемо допомогти тисячам діток отримувати якісне медичне обслуговування.

Чотирнадцята акція фінішувала, результати підведені, вже розпочався збір заявок від лікарень на потрібне обладнання, після цих кроків та затвердження лікарською радою буде закуплене обладнання та встановлене у лікарні з традиційним, відкритим звітуванням у кінці року. Слідкуйте за новинами на сайті https://sercedoserca.com.ua/  та творіть добро разом з нами!

Таблиця 1. Офіційні підсумки акції «Серце до серця 2019»

Завантажити (PDF, 305KB)