Названі результати 13-ї благодійної акції “Серце до серця”

З 2 по 22 квітня 2018 вже 13-й рік поспіль у кожному куточку України проходила благодійна акція «Серце до серця». За  3 тижні волонтерам вдалося зібрали 3 875 369,23 грн та перевершити минулорічні збори більше ніж на 700 тисяч гривень. Цього року направленням акції була допомога дітям з вадами слуху, і традиційно 100% зібраних коштів підуть на закупівлю нового медичного обладнання в усі обласні дитячі лікарні.

До акції «Почуйте всі!» за час проведення приєдналось більше 20 тисяч волонтерів, на протязі трьох тижнів завдяки діяльності представників фонду у кожній області, місті, районі проходили яскраві, концерти, масові флеш-моби, ярмарки, креативні заходи, вело-,авто-,мото- пробіги та феєричні фінали які збирали разом тисячі молодих Українців.

До трійки лідерів увійшли найактивніші області та міста, а перший результат перевищив пів мільйона гривень! Найбільшу суму зібрало місто Кременчук 502 518,00 грн, Вінницька область 417 337,81грн та Закарпатська 404 899,78 грн.

Благодійні акції фонду «Серце до Серця» це найдовші та наймасштабніші акції країни, які за роки свого існування вже встигли оснащити сучасним медичним обладнанням дитячі лікарні більше ніж на 35 мільйонів гривень. Окрім цього, фонд продовжує створювати цікаві молодіжні проекти, одним з яких є перший некомерційний міжнародний рок-фестиваль «Woodstock Ukraine» що пройде 9-11 серпня 2018 у Львівській області, збере на своїй території  більше 15 тисяч гостей та відомих виконавців з України та Європи, цей фестиваль є подякою для волонтерів за їх сумлінну працю та турботу про здорове майбутнє дітей.

Команда «Серце до серця»  – це об’єднання активних Українців, які вірять, що краще майбутнє нашої нації в наших руках. Ми щиро дякуємо кожному, хто долучився до благодійної акції, завдяки Вашій небайдужості та відкритості ми можемо зробити маленьке диво для дітей та допомогти їм почути цей світ!

Тринадцята акція фінішувала, результати підведені, вже розпочався збір заявок від лікарень на потрібне обладнання, після цих кроків та затвердження лікарською радою буде закуплене обладнання та встановлене у лікарні з традиційним, відкритим звітуванням у кінці року. Слідкуйте за новинами на сайті https://sercedoserca.com.ua/  та творіть добро разом з нами!

Офіційний-звіт-2018-року