Рок-фестиваль WOODSTOCK UKRAINE 2017

Мир. Кохання. Музика. “Злітаємо. Відстебніть ремені безпеки!”

11-13 серпня 2017
Аеродром Цунів, Львівська обл., Україна
Вхід безкоштовний

Вже вшосте щорічний благодійний рок-фестиваль Woodstock Ukraine запрошує  долучитися до свята музики, любові та дружби.  Woodstock Ukraine — це український фестиваль щасливих людей.

Мета проекту – об’єднати українців з різних частин країни, підтримувати благодійний волонтерський рух в Україні, розвивати музичну культуру.

Фестиваль Woodstock Ukraine — це соціальний проект, тому що організовано силами волонтерів та задля подяки всім волонтерам України за щирий внесок в розвиток здорової та щасливої нації. Вхід на фестиваль — безкоштовний, та за умови попередньої реєстрації на сайті woodstock.in.ua.

“Місія фестивалю Woodstock Ukraine — це виховання й поєднання молоді через творчість й свободу самовираження та розкриття потенціалу української рок-музики. Тут нові українські гурти мають змогу, з одного боку, показати свою творчість, а з іншого боку — побачити виступи західних рок-гуртів. Фестиваль завжди був та буде безкоштовним для відвідувачів, музиканти виступають, також, без гонорару. ” Євгенія Баранська — організатор фестивалю.

Серед музикантів Woodstock Ukraine 2017 гурти з Італії, Білорусі, Польщі та України. Гурти великої сцени: Кораллі,  DETACH,  EPOLETS, AKUTE, PULL THE WIRE, LE BASAUR та інші.

Атмосферу фестивалю наповнюють різноманітні корисні розваги, серед яких:  Академія цікавіх штук (лекції успішних людей з різних сфер), Вільна зона вільних громадян – зона представлення активностей соціальних проектів, спілкування  з музикантами, кінопокази та творчі лабораторії, спортивні заходи та змагання, творчі бесіди та майстер-класи та багато іншого.

Для забезпечення комфорту гостей та учасників Фестивалю на території  передбачено цілодобову охорону,  харчування: кухні, кафе та магазини; пункт медичної допомоги; туалети, душі та вмивальні; кімната для зберігання речей; пункт підзарядки мобільного телефону таке інше.

 “Фестиваль Woodstock Ukraine є одним з найчистішим фестивалей України — ми приділяємо ретельну увагу до встановлення та системи очищення мусорних контейнерів та біотуалетів. Під час проведення й після закінчення заходу гості і волонтери ретельно прибирають територію. Це принципове питання для організаторів й завдання – донести цей посил для всіх учасників свята.” Богдан Іщук, виконавчий директор.

Організатор фестивалю – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», ініціатор щорічних благодійних акцій збору коштів для закупівлі медичного обладнання у дитячі лікарні України. Фестиваль організовується у знак вдячності волонтерам за їх активну діяльність.