У Києві створили «Містечко щасливих сердець»

26 квітня парку ім. Т. Шевченка відбувся фінал X Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», в рамках якого створили «Містечко щасливих сердець». На масштабному оупен-еірі благодійники провели безліч яскравих заходів для дітей і дорослих:

  • майстер-класи з дітьми з петриківського розпису, ліпки з глини, витинанки, вироблення ляльки-мотанки;
  • аквагрим;
  • благодійний ярмарок солодощів та хенд-мейд виробів;
  • “фото-сушка”;
  • небайдужі лікарі на спеціальному обладнанні провели перевірку тиску, зору, серця і крові на цукор для всіх бажаючих;
  • тренінги з надання першої медичної допомоги тощо.

Євгенія Баранська, Голова правління, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»: «Містечко щасливих сердець» – це сімейне свято добра та благодійності. Ми привертаємо увагу українців до свого ж майбутнього – здоров’я та розвитку дітей України.. Ми єднаємо молодь через виховання відповідальності до нагальних проблем, і  разом намагаємося їх вирішити. Сьогодні тут зібралося багато активних і небайдужих людей і разом робимо такий внесок у здорове та щасливе майбутнє українських  дітей.»

У «Містечку щасливих сердець» благодійники зібрали 17 529 гривень, 19 копійок. Ці кошти, разом з іншими, зібраними у Київській області, буде витрачено на реанімаційне обладнання в центр дитячої кардіології і кардіохірургії.

Цього року благодійна акція «Серце до серця» проходить під гаслом «Врятуй життя дитини» у кожній області України  і спрямована на закупівлю реанімаційного обладнання в дитячі лікарні. В регіонах, благодійники забезпечують обласні дитячі медичні заклади.

Це вже десята щорічна акція благодійного фонду «Серце до серця», за попередні роки в дитячі лікарні було поставлено обладнання у відділення офтальмології, отоларингології, ендокринології та неонатального догляду і лікування новонароджених.

Додаткова інформація: (044) 278-40-19, (093) 605 30 20, [email protected]