В Україні відбудеться акція “Я бачу і мене бачать”

З 7 по 11 жовтня в Україні відбудеться акція “Я бачу і мене бачать”.  Організатор проекту ВБФ «Серце до серця» у співпраці з Патрульною поліцією України.

В акції бере участь 8 областей, а саме: Київська, Вінницька, Чернігівська, Житомирська, Сумська, Миколаївська, та Запорізька.

Мета – пояснити дітям правила безпечного пересування на вулицях, зокрема і в темну пору доби.

В Україні станом на 1 вересня  2019 року, за статистичними даними Патрульної поліції України (http://patrol.police.gov.ua/statystyka/), в результаті  ДТП на дорогах загинуло 106 дітей. Крім того, за цей період 2908 дітей отримали травми під час аварій.

Світловідбивні елементи одягу і досі не стали обов’язковою вимогою для пішоходів України. За оцінками норвезьких дослідників, світловідбивні елементи на одязі допомагають зменшити кількість ДТП із участю пішоходів у темний час доби на 30-70 відсотків, у сутності – на 15 відсотків. За статистикою, широке використання світловідбивачів в Норвегії, Німеччині, Швеції За статистикою, широке використання світловідбивачів в Норвегії, Німеччині, Швеції та Польщі дозволило знизити кількість в’їздів на пішоходів у шість з половиною разів!

В рамках акції учнів шкіл, міст та сіл 1-4 класу представники благодійного фонду «Серце до серця» та патрульної поліції інформуватимуть про важливість світловідбиваючих елементів. Дітям роздадуть «світлячки», проведуть лекції, та покажуть короткометражний фільм з правил поводження на дорозі та з демонстрацією основних переваг використання засобів виділення на дорозі у темну пору доби.

Акція «Я бачу і мене бачать» серед школярів молодших класів проводиться уже протягом п’яти років.

Організатори благодійний фонд «Серце до Серця» та  Патрульна поліція України.

Детальна інформація sercedoserca.com.ua
093 605 30 20,
sercekiev@gmail.com