В Україні відбудеться масштабна акція «Я бачу і мене бачать»

З 12 по 18 листопада в Україні відбудеться акція «Я бачу і мене бачать».  Організатор проекту ВБФ «Серце до серця» у співпраці з Патрульною поліцією України.

В акції бере участь 11 областей, а саме: Тернопільська, Сумська,  Хмельницька, Луганська, Київська, Житомирська, Чернігівська, Закарпатська, Миколаївська, Кіровоградська та Волинська. Мета – пояснити дітям правила безпечного пересування на вулицях, зокрема і в темну пору доби.

В Україні за перший квартал 2018 року, за інформацією прес-служби Національної поліції, в результаті  аварій на дорогах загинуло 14 дітей. Крім того, за цей період 541 дитина отримала травми.

Світловідбивні елементи одягу і досі не стали обов’язковою вимогою для пішоходів України. За оцінками норвезьких дослідників, світловідбивні елементи на одязі допомагають зменшити кількість ДТП із участю пішоходів у темний час доби на 30-70 відсотків, у сутності – на 15 відсотків. За статистикою, широке використання світловідбивачів в Норвегії, Німеччині, Швеції

В рамках акції учнів шкіл, міст та сіл 1-4 класу представники патрульної поліції інформуватимуть про важливість світловідбиваючих елементів, Дітям роздадуть «світлячки», проведуть лекції, та покажуть короткометражний фільм з правил поводження на дорозі та з демонстрацією основних переваг використання засобів виділення на дорозі у темну пору доби.

Акція «Я бачу і мене бачать» серед школярів молодших класів проводиться уже вчетверте.

Організатори благодійний фонд «Серце до Серця» та  Патрульна поліція України.

Детальна інформація sercedoserca.com.ua
093 605 30 20,
sercekiev@gmail.com