В УЖГОРОДІ ПІД ЧАС ФІНАЛУ АКЦІЇ “СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ” ЗІБРАЛИ ПОНАД 16 ТИС ГРН.

За словами координаторів акції в області – це рекордна сума. В цей день на площі міста працювало 40 волонтерів, які із скриньками по місту збирали благодійні кошти.

Цьогоріч благодійна акція проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи!», адже у всій Україні кошти збирають для дітей із вадами серця, зокрема в нашій області – на обладнання в кардіологічне відділення Закарпатської обласної дитячої клінічної лікарні.

Під час фіналу «Серце до серця» в Ужгороді 40 волонтерів вийшли на вулиці, аби запропонувати містянам і гостям обласного центру долучитися до акції, зробивши свій благодійний внесок. Загалом станом на вчора на рахунок однойменного фонду з усіх областей надійшло понад 3 млн. грн., кошти продовжують надходити і протягом сьогоднішнього дня.

«Не всі люди готові допомагати, давати кошти, але ми працюємо для того, аби пояснити, що це за акція і куди підуть ці кошти. За всі роки проведення ми довели – кошти цілеспрямовані, обладнання, яке закуповують в рамках акції допомагає врятувати не одне життя», – зазначає волонтер з Ужгорода, студент Ярослав.

Цього року всі кошти зібрані в області під час акції спрямують на закупку обладнання для кардіологічного відділення дитячої лікарні. За попередньою інформацією, волонтерам необхідно 800 тисяч гривень. Скільки вдалося зібрати по області – стане відомо 15 травня, саме тоді організатори визначать остаточні підсумки акції.

За словами організаторів, закарпатці активно долучалися до акції, та найактивнішими у зборі коштів визнали колективи ужгородських ЗОШ №19 та №20. Зокрема, у ліцеї УЗОШ 20 – ліцей «Лідер» протягом 10-11 квітня на благодійному ярмарку смаколиків зібрали 23 тис. 420 грн. і майже 23 тис. грн. зібрала Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. 19. Також нині пополудні у центрі міста, на площі Театральній, стартував традиційний забіг волонтерів, після чого розпочався урочистий концерт, присвячений фіналу ХIV всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

На концерті виступили ужгородські вокалісти Мирослава Копинець, Світлана Андрусяк, Надія Керечан, Марія Гринчук, Христина Ігнат, Каріна Корнута, угорський і румунський танки виконали студенти Ужгородського коледжу культури та мистецтв, студенти УжНУ провели танцювальний флешмоб. Запальну сальсу подарували танцівники із «Uzhgorod Salsa LA», а оригінальний номер показав театр гумору «Шарж». Крім того, присутнім малювали яскравий аквагрим, малечу розважали і клоуни ПАДІЮНу тощо.

Результати акції та загальну суму зібраних коштів оголосять згодом – після остаточного підрахунку.