“Я бачу і мене бачать” – підсумки акції

Ось і закінчилась наша акція «Я бачу і мене бачать», але її гасло залишається з нами:

В ТЕМНУ ПОРУ ДОБИ АНІКРОКУ БЕЗ СВІТЛОВІДБИВАЮЧОЇ НАЛІПКИ

Протягом двох тижнів представники ВБФ “Серце до серця” спільно із представниками Патрульної поліції України проводили цікаві зустрічі з учнями шкіл 1-4 класів. Діткам розказували про правила дорожнього руху, правила поведінки пішоходів на дорозі, проводились навчальні ігри та вікторини.

Представниками фонду Серце до Серця було роздано більше 10 000 світловідбиваючих наліпок – «світлячків». Дітей попросили прикріпити їх на верхній одяг або рюкзачках для того, аби вберегти себе під час переходу вулиць у темну пору доби. Також діти отримали пам’ятки з правилами дорожнього руху.

Світловідбивні елементи одягу і досі не стали обов’язковою вимогою для пішоходів України. За оцінками норвезьких дослідників, світловідбивні елементи на одязі допомагають зменшити кількість ДТП із участю пішоходів у темний час доби на 30-70 відсотків, у сутності – на 15 відсотків. За статистикою, широке використання світловідбивачів в Норвегії, Німеччині, Швеції та Польщі дозволило знизити кількість в’їздів на пішоходів у шість з половиною разів!

Ми дуже вдячні предствникам фонду Серце до серця:

Ляхоцький Арсен Тернопільська область, Сахно Крістіна Сумська область, Шмурікова Наталія Хмельницька область, Назаров Євген Луганська область, Чуба Дарина Київська область, Галанзовська Катерина Житомирська область, Сімонова Ірина Чернігівська область,  Рущак Марія Закарпатська область,  Дубова Софія Миколаївська область, Вітряченко Олександра Кіровоградська область, Дацюк Ангеліна Волинська область – ви молодці,

дякуємо за витрачений власний час на безкоштовну волонтерську роботу.

Ми пишаємось кожним членом нашої команди, кожним нашим волонтером!

Також висловлюємо подяку представникам патрульної поліції Тернопільської, Сумської,  Хмельницької, Луганської, Київської, Житомирської, Чернігівської, Закарпатськоої, Миколаївської, Кіровоградської та Волинської областей, завдяки вам акція пройшла на високому професійному рівні.

Для довідки. В Україні за перший квартал 2018 року, за інформацією прес-служби Національної поліції, в результаті  аварій на дорогах загинуло 14 дітей. Крім того, за цей період 541 дитина отримала травми.

Наша задача навчити дітей безпеки, зробити усе можливе, аби зменшити цю сумну статистику.