Зустріч благодійників на Шацьких озерах

Традиція вересневих зустрічей фонду «Серце до серця» збережена та урізноманітнена, адже цього разу ми відвідали Волинь!

На зустріч прибули представники від кожної області. Всі вони різні у професійному спрямуванні, віці та поглядах на життя, та об`єднуючим фактором, як завжди була благодійність.

В перший день відбулось обговорення акція 2015 року «Врятуй життя дитині»: позитивні та негативні моменти. Специфіка проведення акції в кожному регіоні різноманітна, тож кожен раз доводиться використовувати різні підходи в проведенні благодійних свят “Серце до серця”.

Окрім аналізу вже зробленого, займались і плануванням. Восени на вас чекає кілька нових та дуже цікавих проектів. Детально проінформуємо трохи згодом.

Другий день був присвячений навчанню. Для представників проведено два тренінги, за напрямками «Медіа: Як зробити так, щоб почули і побачили?» та «Державний апарат: Співпраця/Діалог».

Тематику наступної акції оголосимо вже зовсім скоро, а поки, настав час плідної співпраці з медичними установами, для закупівлі та передачі медичного обладнання в реанімації.

Окрема подяка Східноєвропейському національному університету імені Лесі Українки, в особі ректора Ігоря Коцана, за надання бази практики та відпочинку «Гарт», що знаходиться на озері Світязь та первинній профспілковій організації студентів, даного вузу, за участь в першому «Інституті волонтерства» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».