Обладнання за спонсорські кошти компанії ТОВ "ХІТ ГЕЙМЗ"
Обладнання за спонсорські кошти компанії ТОВ “ХІТ ГЕЙМЗ”

Впродовж минулого місяця ми активно займались процесом закупівлі та вручення медичного обладнання, що вдалось закупити за спонсорські кошти компанії ТОВ “ХІТ ГЕЙМЗ”.

Фонд постійно отримує запити про потреби, вивчивши їх, було вирішено Благодійний внесок від компанії ТОВ “ХІТ ГЕЙМЗ” у розмірі 512 000 грн. направити на закупівлю апарату для реєстрації отоакустичної емісії новонароджених (первинний скринінг слуху) та високомобільних медичних ліжечок для новонароджених дітей.

Апарат отоакустичної емісії (ОАЕ) для забезпечення аудіологічного скринінгу новонароджених передано КНП “Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні” Запорізької обласної ради у відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей. За попередніми даними у лікарні щорічно проходять лікування близько 350 немовлят, які народжуються передчасно або хворими. За стандартами надання медичної допомоги хворим з важкою перинатальнюю патологією забезпечення аудіоскринінгу є обов’язковою умовою. Діагностика порушень слухової функції у дитини дозволить виявити патологію своєчасно, що попередить в подальшому труднощі сприйняття мовлення, порушення формування слухових і мовних центрів поміж малюків. Обстеженню підлягають 100% новонароджених і, нарешті, у Запорізькій обласній дитячій лікарні тепер для цього є більше технічних можливостей.

Також важливу допомогу отримали Обласний перинатальний центр ім. Пирогова Вінницької області та КП “Слобожанська центральна лікарня” Слобожанської селищної ради Дніпропетровської області – це високомобільні сучасні ліжечка для новонароджених. Щорічно, в цих центрах народжується від 700 до 1500 діток, деякі з них потребують особливого піклування, і для них особливо важлива наявність зручних мобільних ліжечок із можливістю постійного нагляду.

Щиро дякуємо нашим спонсорам за надану підтримку і можливість виконувати нашу основну місію – забезпечувати дитячі лікарні України сучасним медичним обладнанням. Запрошуємо представників бізнесу долучатися до наших ініціатив, адже сьогодні, в такий не простий час, особливо важливо забезпечувати здорове і щасливе зростання наших діток!

Новини

Новини