Актуальні проєкти

Період війни

Серце до серця створило медико-логістичний та координаційний центр. Щорічний весняний збір коштів на допомогу діткам із вадами слуху 24 лютого зупинили російські ракети.

Щорічна акція Серце до Серця

ВБФ «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки один із методів реалізації цієї мети: Основні цілі фонду:

Попередні проєкти

Сердечна крамниця

Разом із нашими українськими зірками ми створили цей чудовий, яскравий та ексклюзивний календар у підтримку дітей та їх щасливого зростання.

Акція “Я бачу і мене бачать”

Ініціатива, яка спрямована на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод серед учнів сільських шкіл початкових класів, шляхом розміщення світло-відбиваючих наліпок на одязі або портфелі.

“Патруль миру”

«Патруль Миру» — це волонтери, які приїжджають з усієї країни на фестиваль Woodstock Ukraine та фінал благодійної акції «Серце до серця», щоб допомогти в організації цих заходів.

Фестиваль Woodstock Ukraine

Міжнародний рок-фестиваль, організований благодійним фондом «Серце до серця», один із наймасштабніших музичних фестивалів країни.