Сердечна крамниця

Благодійний фонд «Серце до серця» до Дня захисту дітей презентував фотопроєкт «Усі ми трішки діти»

Благодійний фонд «Серце до серця» до Дня захисту дітей презентував фотопроєкт «Усі ми трішки діти», світлини якого зібрані у календар на 2021 рік. На сторінках календаря 14 українських зірок позують в яскравих образах із мрій свого дитинства. Все для того, аби допомогти дітям з вадами серцями і зібрати кошти на закупівлю кардіореанімаційного обладнання у дитячі лікарні України, привернути увагу до проблем охорони здоров’я малюків, їх лікування та порятунку.
Здорові діти – щасливі мрії! Учасники фотопроєкту поділилися частинкою свого дитинства, спогадами про найзаповітніші мрії та пригоди.
Зірки української сцени та телеекранів спробували показати нам, що, ставши дорослими, ми в серці залишаємося такими ж дітьми із щирим радісним сміхом та мріями.
Для фотопроєкту «Усі ми трішки діти» сфотографувалися: Ірма Вітовська, Олександр Положинський, Віктор Винник, Тарас Тополя, Меловін, Олег Скрипка, Pianoбой, Соломія Вітвіцька, Alyona Alyona, Ірина Федишин, ТНМК, Павло Зібров та Юлік.
Кожен місяць календаря оформлено в яскравій кольоровій гаммі із жартівлим натяком на пустощі та веселощі у серці кожного із героїв. Фотопроєкт – це спроба через художнє фото показати, що незалежно від віку, професії чи рівня популярності, у кожному з нас живе дитина. Весела і безтурботна, щаслива і наївна, щедра і безкінечно добра. Саме та, яка радіє дрібницям, мріє про подвиги і нічого не боїться.

То чи вийшло передати настрої дитинства та радості у серцях дорослих – дивіться у світлинах, спробуйте пригадати, чи збули мрії вашого дитинства, чи залишились і до сьогодні любов до пустощів та розваг, веселих пригод і безтурботних ігор.
Цей календар задумано, як подарунок тим, хто робить благодійні внески на закупівлю кардіореанімаційного медичного обладнання у дитячі лікарні країни. З умовами отримання подарунку можна ознайомитись на офіційному сайті Фонду sercedoserca.com.ua, у розділі «Сердечна крамниця».