Я бачу і мене бачать

Чотири роки поспіль в Україні проходить акція «Я бачу і мене бачать».  Проект проводиться у співпраці з Патрульною поліцією України. Це освітньо-інформаційний проект правил поведінки на дорогах. Ініціатива, яка спрямована на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод серед учнів сільських шкіл початкових класів, шляхом розміщення світло-відбиваючих наліпок на одязі або портфелі.

Світловідбивні елементи одягу і досі не стали обов’язковою вимогою для пішоходів України. За оцінками норвезьких дослідників, світловідбивні елементи на одязі допомагають зменшити кількість ДТП із участю пішоходів у темний час доби на 30-70 відсотків, у сутності – на 15 відсотків. За статистикою, широке використання світловідбивачів в Норвегії, Німеччині, Швеції

В рамках акції учнів шкіл, міст та сіл 1-4 класу представники патрульної поліції інформуватимуть про важливість світловідбиваючих елементів, Дітям роздають «світлячки», проводять лекції, та показують короткометражний фільм з правил поводження на дорозі та з демонстрацією основних переваг використання засобів виділення на дорозі у темну пору доби.

У 2018 році в акції взяли участь 11 областей, а саме: Тернопільська, Сумська,  Хмельницька, Луганська, Київська, Житомирська, Чернігівська, Закарпатська, Миколаївська, Кіровоградська та Волинська. Мета – пояснити дітям правила безпечного пересування на вулицях, зокрема і в темну пору доби. У 2019 році акцію заплановано на жовтень місяць.

Бажаєш підтримати фонд?