Фонд «Серце до серця» передав слухові апарати в Донецькій області

20 грудня 2018 року у Краматорську (Донецька область) відбулася офіційна передача слухових апаратів, закуплених за результатами XIIІ обласного етапу  Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Почуй світ».

За результатами акції у Донецькій області було зібрано 156 229,34 грн, що стало десятим результатом серед областей України. На зібрані кошти для Краматорського дитячого територіального медичного об’єднання Фондом було закуплено та передано 7 слухових апаратів Shine R 2 HPm потужністю 4 смуги та 10 слухових апаратів Maх E SP надпотужні 6 смуги / 6 каналів.

За даними обласного сурдолога Донецької області Олександра Мінаєва слухові апарати потребують 47 дітей м. Краматорськ. Придбання 17 апаратів дало можливість покрити цю потребу на третину.

Під час вручення слухових апаратів слухачами реабілітаційного центру «Донбас» для дітей була організована різдвяна вистава. Також найбільшою ІТ компанією Краматорська QuartSoft діткам були вручені солодкі подарунки.

Не дивлячись на жодні соціальні явища, які відбулись та відбуваються  в області протягом останніх років, благодійна акція «Серце до серця» продовжує збирати значні суми коштів. Це говорить про гарне соціальне спрямування та пропаганду волонтерства серед населення та молоді. За роки діяльності Фонду виросло ціле покоління, для якого  волонтерство та безкорисна допомога – це норма, обов’язок свідомого громадянина країни.

У 2017 році Донецька область за результатами збору коштів у період проведення акції «Я хочу бачити життя» зібрала 68 503,80 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передане в Краматорське дитяче територіальне медичне  об’єднання сучасне медичне обладнання, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні, а саме:

  • щільова лампа LS-3 – 1 шт;
  • cтіл для Щільової лампи – 1 шт;
  • апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга» – 2 шт.

Довіра до благодійної організації «Серце до серця» формувалася шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю та публічного звітування.

Координатором благодійної акції у Донецькій області є департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.