Обладнання для реанімаційного та діагностичного відділень обласної дитячої лікарні
Обладнання для реанімаційного та діагностичного відділень обласної дитячої лікарні

Обладнання для реанімаційного та діагностичного відділень обласної дитячої лікарні передали полтавські волонтери. Його благодійний фонд “Серце до серця” придбав на гроші, зібрані минулого року. Це – понад 320 тисяч гривень.

У реанімаційному відділенні обласної дитячої лікарні за рік буває до двох сотень дітей. Для їхнього лікування до закладу привезли новий дефібрилятор для відновлення роботи серця.

Завідувачка відділення анестезіології Тетяна Будинська каже:
“Є так звані ложки – це електроди, які накладаються на грудну клітину. Ось ці призначені для допомоги дорослим. А за необхідності, якщо дитина маленька, то ми можемо зняти ці електроди й ось такі накладатимуться на грудну клітину”.

Апарат купили волонтери за понад 220 тисяч гривень. Ці гроші минулого року зібрав фонд “Серце до серця”.

Завідувачка відділення анестезіології Тетяна Будинська продовжує:
“Це апарат нової модифікації. Той, що був у нас раніше, дозволяв давати лише електричний розряд. Цей же називається монітор-дефібрилятор. Він дозволяє моніторити роботу серця через накладання електродів на грудні клітину. Ми також можемо контролювати артеріальний тиск”.

Також для лікарні купили монітор тиску та кардіосигналів за майже 100 тисяч гривень.

Лікарка з функціональної діагностики Людмила Ємець говорить:
“Це просто добовий запис електрокардіографічного обстеження. Які ми тут бачимо позитивні моменти? Він компактний. Тут присутня карта пам’яті, яка дає змогу проводити обстеження і запис протягом 24 годин, у повному обсязі. Якщо дійсно ми маємо патологію, то апарат її показує. Ми можемо діагностувати це на моніторі”.

Старий апарат для діагностики в обласній лікарні працював 10 років.

Завідувачка відділення УЗД Валентина Кацюба розповідає:
“Можете уявити, яке навантаження за ці 10 років лягло. Дуже часто останні роки він виходив з ладу. Ми його просто відправляємо на фірму ремонту. А в цей час діти, які потребують обстеження, чекають. Тому придбання цього обладнання було дуже вчасним”. Гроші на це обладнання волонтери збирали в обласному центрі та районах Полтавщини минулого року.

Керівниця полтавського штабу «Серце до серця» Наталія Удовиченко говорить:
“Оскільки акція проводиться на території всієї області, то наша мета – це, щоб діти з усієї області мали можливість лікуватися саме в цій лікарні. Це основний критерій. До акції долучилося 19 районів. Глобинський район взагалі зібрав 40 тисяч”.

Благодійний фонд “Серце до серця” закупив обладнання за гроші, які збирали у квітні минулого року. Це робили під час благодійних заходів – велопробігу, забігів, концертів та аукціону побачень.
Нагадаю, “Серце до серця” – всеукраїнський благодійний фонд. Минулого року під час заходів та акцій в усіх областях України волонтери зібрали майже 5,5 мільйонів гривень. На ці гроші закуповують медичне обладнання для лікарень в усіх областях.
На Полтавщині “Серце до серця” благодійні заходи влаштовує щорічно із 2006.
Джерело

Новини

Новини