"Патруль миру"

«Патруль Миру» — це волонтери, які приїжджають з усієї країни на фестиваль Woodstock Ukraine та фінал благодійної акції «Серце до серця», щоб допомогти в організації цих заходів.

Ідея українського Патрулю Миру запозичена від польського Pokojowego Patrolu, де проведено вже понад 160 навчань, а з моменту започаткування до сьогодні через них пройшло більше 7 000 осіб. Вони забезпечують найбільший фестиваль Європи – Przystanek Woodstock. Коли масштаби нашого фестивалю Woodstock Ukraine почали зростати, постала потреба у проведенні навчання волонтерів задля забезпечення безпеки наших відвідувачів і самих волонтерів. Так 20 представників зі всієї України пройшли перші свої навчання Pokojowego Patrolu в Польщі.

Першочерговий заклик направлено до молодих людей, які заангажовані в роботі Фонду. Передбачено одне: робота в Патрулі — то цілковитий волонтаріат. Під час фестивалю Патрулівці мають забезпечене місце для проживання, харчування та доступ до локацій, куди не можуть потрапити відвідувачі. Ви станете частиною організації одного з найбільших фестивалів України. Від цього часу Патруль Миру є основою у забезпеченні організації всіх наступних фестивалів Woodstock Ukraine.

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ ПАТРУЛЯ МИРУ?

Крок 1 – Ти бажаєш приєднатись до Патруля Миру

Пам’ятай, що для участі у сьомому фестивалі Woodstock Ukraine Ти повинен мати вік від 18 років! Патрулівцем може стати виключно повнолітня особа.

Крок 2 – Реєструйся онлайн

З повною відповідальністю і згідно з інструкцією заповни анкету. Пам’ятай, що основною умовою участі в наших навчаннях є діяльність в Патрулі Миру у якості волонтера Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» і Твоя присутність на сьомому фестивалі Woodstock Ukraine (Патруль Миру розпочинає роботу декілька днів перед початком Фестивалю і завершує її через день після його закінчення).

Крок 3 – Тепер діємо ми

Коли до нас надійдуть заповнені анкети, ми відберемо та затвердимо найкращих кандидатів до Патруля Миру і напишемо листа з детальною інформацією. Якщо Ти серед числа щасливчиків – переходь до кроку 4.

Крок 4 – Навчання

Після зголошення пройти навчання, Ти приїжджаєш до тренувальної бази. Зарезервуй собі вікенд на ці 3 дні, включно з п’ятницею. Більше необхідної інформації (про те, куди слід приїхати, що з собою брати) Ти отримаєш від нас листом на електронну адресу. Ти приїжджаєш до нас за свій рахунок, але ми забезпечуємо Тобі нічліг і харчування та звісно ж навчання.

Крок 5 – Ти частина Патруля Миру

Якщо Ти пройдеш навчання і здаси іспити, тобі буде вручено наш сертифікат про те, що Ти отримав теоретичні та практичні навички з надання першої допомоги, роботи з відвідувачами масових заходів, пройшов завдання по тімбілдінгу, навчився реагувати в екстремальних умовах та навчився туристичному орієнтуванню, виховав в собі якості справжнього лідера. Також отримаєш унікальну, червону футболку Патруля Миру, чим може себе потішити тільки певна кількість осіб в Україні!
 
 
P.S. Патрулівці, що показують найкращі результати проходження навчання та відмінно здають іспити, мають можливість пройти навчання в Польщі та долучитись до команди інструкторів Патрулю миру чи Координаторів фестивалю Woodstock Ukraine. Волонтерство повне пригод та незабутних емоцій!