Хмельницька обласна дитяча лікарня отримала нове кардіологічне обладнання
Хмельницька обласна дитяча лікарня отримала нове кардіологічне обладнання

Апаратуру для лікування дітей із вадами серця передали волонтери.

В ендокардіоревматологічному відділенні Хмельницької обласної дитячої лікарні з’явилося нове обладнання. Лікувальному закладу передали кардіограф і монітор пацієнта вартістю майже 75 тисяч гривень. Гроші на апаратуру зібрали під час акції «Серце до серця», яка тривала в Україні протягом квітня минулого року. У 2019 році вона проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи», тож цього разу волонтери збирали гроші на обладнання для діагностики та лікування хвороб серця у дітей.
Як розповіла координаторка акції у Хмельницькій області Наталія Шмурікова, «Акція щороку відбувається в Україні у квітні-травні і триває три-чотири тижні. Протягом цього часу люди мають змогу долучитися до ініціативи чи то в якості волонтерів, чи то в якості благодійників. Ми збираємо кошти для того, щоб закупити необхідне обладнання для наших лікарень. Минулого року в нашій області зібрали майже 75 тисяч гривень, – говорить Наталія. – Ми консультуємося, що необхідно для лікарні, і яке обладнання можна придбати, на ту суму коштів, що була зібрала. Потім відбувається закупівля медичного обладнання і його встановлення в лікарні. Вчора необхідна апаратура була передана в Хмельницьку обласну дитячу лікарню».
За словами дитячого кардіоревматолога Катерини Якимишиної, новий монітор пацієнта і електрокардіограф, фірми “Біомед” (українського виробництва), дає можливість цілодобового спостереження за станом дитини. «У лікарні є один такий апарат, але не у нашому відділенні. Нам він був необхідний. Обладнання дає можливість проводити електрокардіографічне обстеження, плюс є можливість добового спостереження дитини», – зазначила Катерина Віталіївна.
У 2020 році акція «Серце до серця» знову проходитиме навесні. Стартуватиме вона з першого квітня. Другий рік поспіль збір коштів буде присвячений дитячій кардіології. 

Джерело

Новини

Новини