У Тернополі відбулась передача медичного обладнання
У Тернополі відбулась передача медичного обладнання

У Тернополі відбулась передача медичного обладнання, яке закуплено за кошти зібрані під час 14 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Цьогорічна акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!» і була присвячена діагностиці та лікуванню дітей з вадами серця.
За кошти, зібрані у Тернопільській області – 403380,0 грн, закуплено сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема:

 • Дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10М (ЭКГ, SPO2, НІАД, ЕКС) з функцією (АНД) (електроди багаторазові: дорослі та діти) (223 830,00 грн);
 • Електрокардіограф ВЕ1200В 12-ти канальний (34 678,0 грн);
 • Кишеньковий пульсоксиметр MD300K2 (8 010,0 грн);
 • Насос інфузійний МЕ600 зі стійкою (26 862,0 грн);
 • Монітор електрокардіосигналів добовий SDМ 3 (77 000,0 грн);
 • Вимірювач АТ ВАТ 41-2 (33 000,00 грн).
  Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно.
  У Тернопільській області до участі в акції залучено близько 600 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Участь в акції могли взяти усі охочі. Волонтери мали спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збирались пожертвування – захисні елементи та символіку благодійного фонду «Серце до серця». Зібрані кошти волонтери переказували на рахунок Фонду, а квитанції приносили в штаб.
  Штаби акції та загони волонтерів діяли у кожному районі області.
  У м. Тернополі штаб акції діяв на базі Молодіжний Центр Тернопіль (вул.Й.Сліпого, 3, каб.3).
  На Тернопільщині акцію проводить управління сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями та представництвом Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».
  Дякуємо волонтерам акції, молодіжним організаціям, структурним підрозділам райдержадміністрацій!

Новини

Новини