Під гаслом «Почуй світ» відкриваємо збір коштів на потреби України під час війни

На початку лютого ми анонсували початок проведення 17-тої Всеукраїнської акції «Серце до Серця» під гаслом “Почуй світ”.

Було заплановано всеукраїнський збір коштів для закупівлі та передачі в дитячі лікарні країни діагностичного та лікувального обладнання для дітей з вадами слуху.

Зазвичай акція має чітко визначені терміни збору коштів, чіткий перелік необхідного обладнання, закупівля якого відбувається відповідно до суми зібраних коштів у кожній області України.

Зараз ми відкриваємо безстроковий збір коштів, з метою забезпечення потреб населення України, що на даний час перебуває у стані війни. Кошти будуть витрачатись на потреби, відповідно до статутної діяльності фонду – медичне обладнання та устаткування, медичні засоби, лікувальні засоби, розхідні матеріали.

На даний момент у м. Ужгород працює медико-логістичний центр ВБФ «Серце до серця», який щоденно приймає заявки на гуманітарну допомогу з усієї України. За весь час воєнних дій вдалося прийняти та опрацювати близько 500 заявок на гуманітарну допомогу, сформовано та відправлено вантажі з тонами медикаментів, продуктів харчування, засобів гігієни, одягу та інших предметів першої необхідності у гарячі точки країни.

Збір коштів на допомогу Україні оголошено по всій території нашої країни, а також ми активно працюємо над залученням коштів від інших держав.

За 16 років діяльності фонду спільними зусиллями було зібрано 46 024 979, 10 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

Бажаєш підтримати фонд?