Сучасні медприлади передали до відділення діагностики Чернігівської обласної дитячої лікарні представники лагодійного фонду «Серце до серця»
Сучасні медприлади передали до відділення діагностики  Чернігівської  обласної дитячої лікарні представники лагодійного фонду «Серце до серця»

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала нове медичне обладнання. Сучасний монітор електрокардіосигналів та новий електрокардіограф передали до відділення функціональної та ультразвукової діагностики представники благодійного фонду «Серце до серця» у рамках всеукраїнської акції «Дитяче серденько, живи».

Таке обладнання є дуже важливим та вкрай необхідним, адже дає можливість простежити серцеву діяльність маленького пацієнта, виявити аритмію чи інші захворювання.

За рік через відділення функціональної діагностики проходить понад 8 тисяч маленьких пацієнтів з міста та області, тому нове медичне устаткування дозволить надавати хворим більш якісну допомогу.

Завдяки спільним зусиллям регіонального штабу Всеукраїнського благодійного фонду – Чернігівський обласний молодіжний центр, активістів шкільного та студентського самоврядування, сотням волонтерів та їх родинам і просто тим людям, що робили благодійні внески у Чернігівській області вдалося досягти значного результату. Адже, за результатами акції, яка проходила по всій території Чернігівської області було зібрано 96 566,91 грн.

І благодійна акція продовжує свою впевнену ходу далі. У 2020 році по всіх регіонах України під гаслом «Дитяче серденько, живи», акція «Серце до серця» проходитиме з 1 квітня по 3 травня . Її головною метою є збір коштів на придбання необхідного кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Запрошуємо всіх і кожного долучитися до цієї благородної місії і вкотре нагадати, що світом править добро.

Новини

Новини