У Тернополі з’явилось сучасне обладнання для лікування дітей з вадами слуху

З 2 по 22 квітня 2018 року по всіх регіонах України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства культури України пройшла XІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», головною метою якої був збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

Цьогорічна акція пройшла під гаслом «Почуй світ!» і була присвячена збору коштів для закупівлі обладнання дітям з вадами слуху.

За результатами акції у Тернопільській області було зібрано 315957,56 грн, що стало п’ятим результатом серед областей України. На зібрані кошти  Фондом «Серце до серця» було закуплено для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні:

– Імпедансний аудіометр АТ235 (ліцензія h) – 1 шт., 307 659,00 грн;

– Shine R 2 HPm потужні 4 смуги – 2 шт., 9820,00 грн.

Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно.

У Тернопільській області до участі в акції залучено близько 600 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Участь в акції могли взяти усі охочі. Волонтери мали спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збирали пожертвування – захисні елементи та символіку благодійного фонду «Серце до серця». Зібрані кошти волонтери переказували на рахунок Фонду а квитанції приносили в штаб.

Штаби акції та загони волонтерів діяли у кожному районі області.

У м. Тернополі штаб акції діяв на базі Молодіжного центру – Тернопіль (вул.Й.Сліпого, 3, каб.3).

50 кращих волонтерів акції влітку змогли взяти участь у сплавах річкою Дністер та відвідати музичний фестиваль «Вудсток-Україна – 2018», який пройшов на початку серпня на території аеродрому “Цунів”, що розташований у селі Заверещиця Городоцького району на Львівщині.

На Тернопільщині акцію проводили управління сім’ї та молоді  облдержадміністрації спільно з представництвом Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Загалом за 13 років проведення акції для обласної дитячої лікарні закуплено обладнання на суму 1 769 624,95 грн.

Додатково

Імпедансний аудіометр АТ235 (ліцензія h) – медичний діагностичний прилад для всебічної діагностики стану слуху. Загальна назва виду обстежень  – “аудіометрія“. Обладнання дає можливість лікарю комбінувати різноманітні набори тестів відповідно до індивідуальних потреб пацієнта та задля достовірності результатів. Результат аудіометрії – “аудіограма“, тобто, графічне зображення стану слуху на різних звукових частотах та рівнях гучності.