Волонтер Андрій Рибарчук крокує до фіналу шоу “Голос Країни”

Фонд “Серце до Серця” пишається тим, що об’єднує у своїй команді не тільки активну а й неймовірно талановиту молодь з усієї країни.

Саме таким є Заступник обласного координатора Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця” у Чернівецькій області – Андрій Рибарчук який стрімко крокує до фіналу найпісеннішого шоу “Голос країни” .

Хлопця відкрито називають фаворитом конкурсу Нагадаємо, Андрій Рибарчук впевнено завоював собі місце у вокальному шоу “Голос”, обернувши до себе на сліпих прослуховуваннях всіх чотирьох тренерів За фахом Андрій — економіст. Обіймав посаду керівника відділення Express Credit Union в м. Чернівці, футболіст.

Сьогодні 22 квітня о 21:00 на каналі 1+1 відбірковий тур у фінал!  Ми бажаємо Андрію перемоги та вболіваємо за нього !! ♥

Півфінал Голосу країни вже цієї неділі о 21:00 на 1+1

Михайло Сосунов чи Андрій Рибарчук? Хто стане фіналістом у #КомандаТіни? Усе залежить лише від вас! Підтримуйте своїх улюблених учасників у прямому ефірі.Дивіться півфінал Голосу Країни вже цієї неділі о 21:00 на 1+1.#ГолосКраїни #TheVoice

Опубліковано Голос країни (Voice of the Country) 20 квітня 2018 р.