Як стати волонтером?

Щиро вітаємо!!!

Дуже Тобі дякуємо! Читаєш цю інформацію – отже маєш намір допомогти ☺

Любий Друже, в рамках нашої Акції ми збиратимемо кошти вже не вперше, і кожного разу прагнемо, щоб з Твоєю допомогою день збору пройшов мирно, чесно, на найвищому рівні та перетворився на справжнє свято для всієї України!

Акція є чітко визначеною, тому просимо Тебе детально прочитати цей текст і дотриматися зазначених нижче порад.

*Бажаєш допомогти – звернися до Штабу

В Україні вже створені обласні Штаби, котрі організовують і координують “місцеву Акцію”. Якщо Тобі відомо про такий Штаб, звернись туди (якщо ні – інформація є на цьому сайті у розділі «Обласні представники» – вони є керівниками обласних штабів), щоб зареєструватись та отримати ідентифікатор та скриньку. Це дасть Тобі право взяти участь у зборі коштів. Саме представники Штабів займатимуться розподілом надісланих нами анкет та піклуватимуться про Твою безпеку.

Штаб отримає від нас визначений список анкет. Працівники Штабу, так само як і волонтери, що зголосилися до участі в проекті, мусять триматись штабних зобов’язань та принципів. І після проведення Акції розрахуватися і відзвітувати за зібрані кошти. Штаб, у свою чергу, повинен простежити, щоб зібрані Тобою гроші були правильно пораховані, і повідомити дану суму нам. Ми довіряємо Штабу, Ти також можеш йому вірити.

Однак, звернувшись до Штабу, Ти не отримаєш стовідсоткової гарантії одержання анкети, а отже, й ідентифікатора (без якого Ти не матимеш права безпосереднього збору грошей). Бо кількість анкет обмежена. Їх просто може не вистачити для всіх бажаючих.

Але не впадай у відчай. Ти можеш приєднатися до своїх друзів чи знайомих, котрим пощастило більше з отриманням ідентифікаторів. Якщо Ти супроводжуватимеш своїх друзів, Ви всі почуватиметеся безпечніше, а Ваші батьки – спокійніше. Це важлива і почесна роль.

Якщо Ти отримав анкету, не поспішай. Спочатку уважно прочитай, які саме поля і  яким чином потрібно заповнити. Якщо Тобі щось не зрозуміло, краще спочатку запитай представника Штабу.

Анкета – дуже цінна і дорога річ! Не зіпсуй її!

*День Акції Фонду „Серце до Серця”

Якщо всі умови та формальності були виконані, то Ти маєш проштампований та заламінований ідентифікатор, скриньку та серця-наліпки. Це значить, що з 1 по 30 квітня або у день Фіналу Ти братимеш участь в Акції Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до Серця”, збираючи кошти у школах, ВНЗ (1 по 30 квітня) на вулицях рідного міста (день Фіналу). Тільки на вулицях У ДЕНЬ ФІНАЛУ! Це беззаперечна умова – наші волонтери не ходять по приватних помешканнях і не намагаються переносити збір коштів на інші дні.

Подбай про свою безпеку! Не вирішуй питання та проблеми сам, адже поруч із Тобою повинні бути щонайменше дві особи. А якщо Тобі ще не виповнилося 18 років – Ти повинен бути під наглядом дорослих (або мати дозвіл від батьків).

Пам’ятай, що потрібно бути усміхненим та відкритим з людьми – ви разом творите свято і подаруєте радість здорового життя малечі. Ми хочемо також заохотити Тебе до активності, адже чим більше грошей назбираєш до скриньки Ти, тим більшій кількості дітей зможуть, в майбутньому, допомогти лікарі.

Фото десяти та імена ста найбільш активних волонтерів будуть розміщені на нашій інтернет-сторінці. Зазирни на www.sercedoserca.com.ua і, можливо, Ти знайдеш себе чи навіть своє фото у списку.

Але також не забувай, що Акція добровільна, ніхто не зобов’язаний кидати до твоєї скриньки гроші і Ти не можеш цього вимагати!

У День Фіналу Акція триватиме цілий день, але години збору Ти можеш обирати сам (попередньо узгодивши це в Штабі, до якого належиш). Твій збір принесе нам дуже важливі гроші, за які ми купимо медичне обладнання для дитячих лікарень по всій Україні. І за це ми дуже Тобі вдячні!!!

*Ще один обов’язок – розрахуватися з Фондом „Серце до Серця”

І тут Ти зрозумієш наскільки простіше діяти разом зі Штабом, ніж самостійно. Саме Штаб повинен розраховуватися за всіх своїх волонтерів організовано і одночасно. Отже, коли Ти віддаси скриньку, її вміст буде перераховано, і Ти дізнаєшся, яку суму Ти зібрав – Твоя участь на цьому завершиться. Тобі впишуть зібрану квоту в розрахункову картку – “Звіт”, який Ти залишаєш собі – це твоє підтвердження того, що Ти з нами розрахувався. Як проходитиме сам розрахунок, Тобі детально пояснять в Штабі.

А тепер, якщо маєш хвилинку вільного часу, запрошуємо Тебе далі до перегляду нашої інтернет-сторінки, де можеш детально ознайомитись з вимогами, які ми ставимо перед Штабами та Волонтерами. А також знайти багато цікавих для себе речей.